Merhaba ,yeni bir haftaya başladık hayırlar uğurlar getirsin inşallah hepimize..Bu çalışmam eski kanevece değerlendirme, ben çok beğendim sizlerin beğeni ve yorumlarınızı bekliyorum.. . . kesfetten geleni takip et arkadaşlarını etiketlemek unutma kaydetmeyi sakın unutma @semahatin_elisleri . . . . #igneoyasi#tigoyasi#örgü#patik #ceyizedairhersey #havlu#havluucu #boncuk#inci#orenbayan#altinbasak#singer#juki#bobin#bim#migros #nakopırlanta#orenbayanbonbon #knitting#booties#lace#towel #kanevece#gonca#ozdilek#dmc#domino#telanet#akfil…

Merhaba ,yeni bir haftaya başladık hayırlar uğurlar getirsin inşallah hepimize..Bu çalışmam eski kanevece değerlendirme, ben çok beğendim sizlerin beğeni ve yorumlarınızı bekliyorum..
.
.
👉kesfetten geleni takip et
👉arkadaşlarını etiketlemek unutma
👉kaydetmeyi sakın unutma
👉@semahatin_elisleri
.
.
.
.
#igneoyasi#tigoyasi#örgü#patik
#ceyizedairhersey #havlu#havluucu
#boncuk#inci#orenbayan#altinbasak#singer#juki#bobin#bim#migros
#nakopırlanta#orenbayanbonbon
#knitting#booties#lace#towel
#kanevece#gonca#ozdilek#dmc#domino#telanet#akfil

Source

0 Replies to “Merhaba ,yeni bir haftaya başladık hayırlar uğurlar getirsin inşallah hepimize..Bu çalışmam eski kanevece değerlendirme, ben çok beğendim sizlerin beğeni ve yorumlarınızı bekliyorum.. . . kesfetten geleni takip et arkadaşlarını etiketlemek unutma kaydetmeyi sakın unutma @semahatin_elisleri . . . . #igneoyasi#tigoyasi#örgü#patik #ceyizedairhersey #havlu#havluucu #boncuk#inci#orenbayan#altinbasak#singer#juki#bobin#bim#migros #nakopırlanta#orenbayanbonbon #knitting#booties#lace#towel #kanevece#gonca#ozdilek#dmc#domino#telanet#akfil…”