#Repost Çeviri Sahibi: @sihirli__halka Hayırlı Sabahlar… Çok şeker bir hayalet ile geldim, Tarif sevgili @@luciafoerthmann aittir Çevirisi @sihirli__halka Sizde Greta Ghost örmek isterseniz ; #gretaghost hastag ile tarif sahibini ve bendeniz çeviri sahibini etiketlerseniz çok mutlu olurum.. . . Not: dc: ikili trabzan olacak #amigurumist#amigurumi#freepattern #crochet#tejido #handmade #gurumitariflerim #handmadecrafts #crocheterofinstagram#yarn #örgübebek #örgü#örgümodelleri #knitting #craft#ücretsiztarif #diy#designer #design#hobi#hobby #handcraft#hediyelik#keşfet #crochetart#photography#amigurumibrasil#amigurumiturkey @gurumitariflerim…

#Repost
Çeviri Sahibi: @sihirli__halka
Hayırlı Sabahlar…
Çok şeker bir hayalet ile geldim,
Tarif sevgili @@luciafoerthmann aittir
Çevirisi @sihirli__halka
Sizde Greta Ghost örmek isterseniz ; #gretaghost hastag ile tarif sahibini ve bendeniz çeviri sahibini etiketlerseniz çok mutlu olurum.. . .

Not: dc: ikili trabzan olacak

#amigurumist#amigurumi#freepattern
#crochet#tejido #handmade #gurumitariflerim #handmadecrafts
#crocheterofinstagram#yarn #örgübebek
#örgü#örgümodelleri #knitting #craft#ücretsiztarif #diy#designer #design#hobi#hobby
#handcraft#hediyelik#keşfet
#crochetart#photography#amigurumibrasil#amigurumiturkey @gurumitariflerim

Source

0 Replies to “#Repost Çeviri Sahibi: @sihirli__halka Hayırlı Sabahlar… Çok şeker bir hayalet ile geldim, Tarif sevgili @@luciafoerthmann aittir Çevirisi @sihirli__halka Sizde Greta Ghost örmek isterseniz ; #gretaghost hastag ile tarif sahibini ve bendeniz çeviri sahibini etiketlerseniz çok mutlu olurum.. . . Not: dc: ikili trabzan olacak #amigurumist#amigurumi#freepattern #crochet#tejido #handmade #gurumitariflerim #handmadecrafts #crocheterofinstagram#yarn #örgübebek #örgü#örgümodelleri #knitting #craft#ücretsiztarif #diy#designer #design#hobi#hobby #handcraft#hediyelik#keşfet #crochetart#photography#amigurumibrasil#amigurumiturkey @gurumitariflerim…”